t: 0 224 247 11 50

Hakkımızda

Image
Bir reklam ajansı düşünün

Bir reklam ajansının “tam hizmet” kapsamına dijital mecralara fikir ve iş üretmesi gerekliliğini çok önceden fark edip bunu uygulamaya koymuş, deneyimli bir ekibe ve tecrübeye, hatta bu başarının getirdiği ödüllere sahip butik bir reklam ajansı bir2üç.

Reklamın her alanında hizmet vermekteyiz. Reklamverenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip, zaman, emek ve para kaybı yaşamadan, üstüne en uygun çözüme kavuşmasını sağlamak bizim işimiz. Sıfırdan bir marka yaratmayı da mevcut bir markaya değer katmayı da severiz. Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değişik mecraları, bambaşka yolları hızla kat etmekte olduça hünerliyiz.

Müşterimizin yerli yabancı tüm rakiplerini mutlaka inceleriz. Farklı sektörlerden pek çok markaya yoğun kampanyalar yaptığımız için sağlam bir araştırmacı kimliğe sahibiz. Hiç reklam çalışması ya da web sitesi yaptırtmamış bir müşterinin endişelerini iyi biliriz. Sınırları zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklamverene fikir vermek ve değişik çalışmalara açık olmasını sağlamak için yardımcı olmayı biliriz. Site haritasını oluşturmadan, pazarlama aktivitelerini ivmelendirmek için strateji oluşturmaya kadar her adımda devreye girer, yol gösterici oluruz.

Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerekir. Bu nedenle kalabalık müşteri portföyü ile zamana karşı iş çıkartmaya çalışmak yerine az ama öz müşteri ile çalışmayı tercih ederiz. Büyük markaların yüksek bütçeli kampanyalarını gerçekleştirmenin yanı sıra sadece” bir web sitem olsun” diye gelen reklamverene de severek hizmet veririz.

Image

Fatih Altın

Görsel İletişim Tasarımcısı

Image

Yusuf Melih ALTIN

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Image

Ahmet Sefa TÜRKKAN

Art Directör

Image GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI

Kurumsal Kimlik Tasarımı 

Grafik Tasarım 

Ambalaj Tasarımı 

Fotoğraf ve Prodüksiyon İllüstrasyon 

Ui - Ux Tasarımı

Image YAZILIM GELİŞTİRME

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

İçerik Yönetim Sistemi

Mobil Uygulama Geliştirme

E-Ticaret Kurulum ve Yönetimi

Image MARKALAMA & STRATEJİ

Marka Araştırması 

Rakip Analizi

Ürün Stratejisi

İletişim Planı

Dijital İletişim Stratejisi 

Sosyal Medya Strateji ve Yönetimi